Home
  i wiele odpowiedzi    statut, deklaracja członkowska, dokumenty prawne i inne    mapka punktów informacyjnych    kontakt   

POKONAĆ BORELIOZĘ


Pokonać boreliozę  

Książka pozwala lepiej zrozumieć mechanizmy działania procesów chorobotwórczych. Użycie ziół, jako alternatywy dla antybiotyków, jest czasami jedyną nadzieją na normalne życie.

Dla zainteresowanych: Zastosowanie jadu pszczelego... S.H.Buhner.

Adresy internetowe sklepów w USA, które wysyłają do Polski zioła ze schematu leczenia zawartego w książce Stephena Buhnera "Pokonać boreliozę" oraz zamawianie ziół - krok po kroku.


Przesyłka pocztowa (książki wysyłamy zwykle we wtorki i piątki):

- po wybraniu jednej z poniżej podanych opcji należy wpłacić odpowiednią kwotę na konto Stowarzyszenia tytułem: "Buhner" oraz przesłać adres do wysyłki drogą mailową: lymepoland@gmail.com lub stowarzyszenie.borelioza@gmail.com

  • 1 egz. + koszt wysyłki = 30 zł polecony, 32 zł polecony priorytet
  • przy większym zamówieniu lub przesyłce zagranicznej ustalamy z zainteresowanymi koszty i sposób wysyłki, ale powinna być to przesyłka rejestrowana (polecony lub polecony priorytet)

Książkę wysyłamy do 4 dni od daty wpływu na konto Stowarzyszenia odpowiedniej opłaty oraz oczywiście uzyskaniu drogą mailową adresu do wysyłki.
Uwaga: jeżeli nie ma możliwości wysłania nam adresu drogą mailową, prosimy by dokładny adres, wraz z kodem pocztowym, podać w tytule wpłaty.

35 1020 2472 0000 6402 0188 4766
Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę,
ul. Jazowa 11/3, 43-316 Bielsko-Biała
tytułem: Buhner


Nie bierzemy odpowiedzialności za terminowość przesyłek oraz zaniedbania, które mogą wystąpić ze strony Poczty Polskiej. Nie realizujemy wysyłki za zaliczeniem pocztowym.


Informacje, uwagi, podziękowania:
  • Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania tej pracy
  • Przedruk książki we fragmentach lub w całości wymaga zgody Stowarzyszenia Chorych na Boreliozę
  • Leczenie chorób odkleszczowych powinno być prowadzone wyłącznie pod opieką kompetentnych lekarzy
  • Publikacja została wydana z własnych środków Stowarzyszenia i nie była sponsorowana przez żadną zewnętrzną firmę lub organizację