Home
  i wiele odpowiedzi    statut, deklaracja członkowska, dokumenty prawne i inne    mapka punktów informacyjnych    kontakt   

PROSTO O DIAGNOZIE I LECZENIU BORELIOZY


Prosto o diagnozie i leczeniu boreliozy  

Jeśli u Ciebie lub też u kogoś z Twoich bliskich zdiagnozowano boreliozę - chorobę z Lyme, jeśli jesteś opiekunem lub członkiem rodziny osoby chorej, niniejsza książka powinna być Twoim pierwszym przystankiem na drodze do wiedzy. Dostarcza informacji, które są w stanie znacznie ułatwić powrót do zdrowia.


Przesyłka pocztowa (książki wysyłamy zwykle we wtorki i piątki):

- po wybraniu jednej z poniżej podanych opcji należy wpłacić odpowiednią kwotę na konto Stowarzyszenia tytułem: "Poradnik" oraz przesłać adres do wysyłki drogą mailową: lymepoland@gmail.com lub stowarzyszenie.borelioza@gmail.com

  • 1 egz. + koszt wysyłki = 40 zł polecony, 42 zł polecony priorytet
  • przy większym zamówieniu lub przesyłce zagranicznej ustalamy z zainteresowanymi koszty i sposób wysyłki, ale powinna być to przesyłka rejestrowana (polecony lub polecony priorytet)

Książkę wysyłamy do 4 dni od daty wpływu na konto Stowarzyszenia odpowiedniej opłaty oraz oczywiście uzyskaniu drogą mailową adresu do wysyłki.

Jeżeli nie ma możliwości wysłania nam adresu drogą mailową, prosimy by dokładny adres, wraz z kodem pocztowym, podać w tytule wpłaty.

35 1020 2472 0000 6402 0188 4766
Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę,
ul. Jazowa 11/3, 43-316 Bielsko-Biała
tytułem: Poradnik


Nie bierzemy odpowiedzialności za terminowość przesyłek oraz zaniedbania, które mogą wystąpić ze strony Poczty Polskiej. Nie realizujemy wysyłki za zaliczeniem pocztowym.


Informacje, uwagi, podziękowania:
  • Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania tej pracy
  • Przedruk książki we fragmentach lub w całości wymaga zgody Stowarzyszenia Chorych na Boreliozę
  • Leczenie chorób odkleszczowych powinno być prowadzone wyłącznie pod opieką kompetentnych lekarzy
  • Publikacja została wydana z własnych środków Stowarzyszenia i nie była sponsorowana przez żadną zewnętrzną firmę lub organizację